UAB „Fotera Group“

MazojiLietuva.lt

Renginiai, susitikimai, asmenybės, istorija.
Facebook
LinkedIn
El.paštas
Spausdinti

UAB „Fotera Group“ – tai viena didžiausių įmonių, teikianti foto/vaizdo technikos taisymo ir duomenų atstatymo bei programinės įrangos atnaujinimo paslaugas visoje Lietuvoje. UAB „Fotera Group“ yra aukštos kompetencijos technikų ir profesionalių vadybininkų komanda, kurios pagrindinis tikslas – suteikti kuo aukštesnio lygio paslaugas. Mūsų Misija – teikti kokybiškas ir profesionalias foto/vaizdo technikos taisymo, nuomos, duomenų atstatymo paslaugas.

Įmonės specialistai dalijasi savo patirtimi:
10 naudingų patarimų visapusiškai fotoaparato priežiūrai.

UAB „Fotera Group“ Šiauliai Draugystės pr. 21A Tel.: +370 678 86000

 

1. Naudokite fotoaparato dirželį. Jis cialisgeneric-toped.com skirtas ne šiaip sau, o tam, kad apsaugotų fotoapratą nuo kritimo. Nukritus fotoaparatui, dažniausiai lūžta objektyvo mechanika arba suskyla skystųjų kristalų ekranėlis – tai yra vieni iš populiariausių gedimų, su kuriais susiduriame. Fotografuodami skaitmeniniu fotoaparatu, dirželį visada užsidėkite ant rankos; fotografuodami veidrodiniu fotoapratu, dirželį užsidėkite ant kaklo arba sprando-pečių linijos. Šitaip ženkliai sumažinsite nelaimės tikimybę.
2. Atidžiai saugokite fotoaparatą pajūryje. Tiek skaitmeniniai, tiek veidrodiniai fotoaparatai nėra visiškai sandarūs ir dėl to yra jautrūs aplinkos poveikiui, pavyzdžiui, smėliui.
3. Nepalikite fotoaparato automobilyje per naktį.
Nepriklausomai nuo metų laiko, vėsiame nakties ore neapsaugotų fotoaparatų objektyvuose formuojasi kondensatas, kuris oksiduoja elektronines jungtis.
4. Įsigykite specialias fotoaparatų apsaugas, skirtas nardymui, jeigu dažnai jūs užsiimate vandens pramogomis. Rekomenduojame naudoti šias priemones ne tiesiogiai pagal paskirtį, bet labiau kaip prevencinę priemonę.
5. Skaitmeniniai aparatai, skirti nardymui ir atsparūs smūgiams, taip pat reikalauja priežiūros. Rekomenduojame šiems aparatams naudoti apvalkalus, skirtus nardymui.
6. Nenaudokite fotoaparato šaltyje ilgą laiką.
Tai kenkia fotoaparatų ličio jonų baterijoms jos negrįžtamai prarandą talpą ir Jūs būsite priversti pirkti naują bateriją. Bateriją galite rinktis originalią, betbrangesnę, arba pigesnę neoriginalią, tačiau įprastai blogesnės kokybės.
7. Atidžiai naudokitės fotoaparatų USB, AV, HDMI, atminties kortelių ir kitais lizdais. Atkreipkitedėmesį į perspėjamuosius ženklus ant fotoaparato jungčių dangtelių ar šalia jų. Atvirkščiai įdėdamiatminties kortelę, USB laidą ar kokią kitą jungtį galite labai lengvai sulaužyti šiuos lizdus. Perspėjamiejiženklai nors ir smulkūs, o kartais ir sunkiai įžiūrimi – jie tikrai ten yra.
8. Nei iš šio, nei iš to sugedęs fotoaparatas – ne visada iškart turi būti nurašytas.
Nuneškite fotoaparatą specialistams, kad šie atliktų profesionalią fotoaparato diagnostiką. Kartais geriau investuotikeliasdešimt litų į patikimo ir kokybiško fotoaparato remontą nei pirkti pigų naują, kuris dažniausiai nusileidžia pagaminimo kokybe pirmtakams.
9. Prieš pirmą kartą naudodamiesi fotoaparatu, nepatingėkite perskaityti instrukciją. Kaip sumobiliaisiais telefonais, taip ir su fotoaparatais žmonės įpranta naudoti kelias pagrindines funkcijas beineišnaudoja visų įmanomų galimybių. Skirkite šiek tiek savo laiko ir sužinokite apie fotoaparatą daugiau nei likę 95 procentai žmonių, kurie instrukcijos niekada neskaito.
10. Leiskite sau pasimėgauti fotografavimu ne tik per ypatingas progas ir keliones, bet ir paprastądieną. Viską pamatysite šiek tiek kitu kampu.

Kreiptis:
UAB „Fotera Group“
Šiauliai
Draugystės pr. 21A
Tel.: +370 678 86000

Kuriuose miestuose galima suremontuoti fototechniką?

ŠIAULIUOSE: Draugystės pr. 21a, III aukštas;
KAUNE: Kęstučio g. 59;
PANEVĖŽYJE: Klaipėdos g. 25;
VILNIUJE: Gerosios Vilties g.12/Savanorių pr. 49;
UKMERGĖ: Vytauto g. 8;
MAŽEIKIUOSE: Laisvės g. 11;
UTENOJE: J. Basanavičiaus g. 55;
KLAIPĖDOJE: Birutės g.11;
MARIJAMPOLĖJE: Kauno g. 48.
www.fotera.lt    
Konsultacijos el.paštu: info@fotera.lt
Facebook: fotera.lt

Panašūs straipsniai

Aleksandras Ostašenkovas: Neįvardytas laikas

  2024 m. vasario 1 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) atidaroma fotomenininko Aleksandro Ostašenkovo paroda „Neįvardyto laiko