Spyder kalibratoriai – pamatyk tikrasias gyvenimo spalvas

MazojiLietuva.lt

Renginiai, susitikimai, asmenybės, istorija.
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
El.paštas
Share on print
Spausdinti

Spyder Capture PRO- pilnas fotrografavimo ir vaizdų peržiūros rinkinys, garantuojantis teisingą spalvų perteikimo patikrinimą ir sureguliavimą. Šiame rinkinyje yra visi būtini instrumentai, kurie padeda valdyti procesą nuo pat pradžios iki galutinio kompiuterinio vaizdo apdorojimo.

Su rinkiniu SpyderLENSCAL galima sukalibruoti fotokamerą ir objektyvus.O su SpyderCUBE galima valdyti vaizdo kontrastingumą ir spalvinę temperatūrą, su Spyder SHECKR valdyti spalvinį balansą. Spyder ELITE padeda sukalibruoti savo monitorių, kad pamatytumėte tikslius, neiškraipytų spalvų vaizdus.

Šie instrumentai leidžia pasiekti didelio tikslumo ir palengvina darbą bei pakelia jo našumą. Juos galima naudoti tiek fotostudijoje, tiek ,,lauke“. Susidėjus į  aliuminio lagaminą, juos galima vežtis į bet kurį fotografavimo objektą.

Šis komplektas sukurtas fotografams dizaineriams, ir visiems specialistamas , pažengusioems fotografams, dirbantiems su spalvotais vaizdais.

Ekrano kalibruotojas Data Spyder 4 PRO – sukurtas  tiems fotografams ir technikams profesionalams, kuriem būtina sulyginti vaizdus ekrane su fotografijos atspaudais. Tai  ypač aktualu siekant aukštos kokybės spausdinant vestuvių fotografijas, ruošiant fotoparodas, ekspozicijas.Kalibratoriaus pagalba galima prisitaikyti prie esamo patalpų apšvietimo.

Komplekte  yra septyni detektoriai, kurie padeda išmatuoti ekranų charakteristikas ir sureguliuoti spalvų perteikimą.

Praktiškai jis yra  nepakeičiamas pagalbininkas atliekant  kompiuterių ekranų, televizorių, iPad ir iPhone įtaisų patikrą ir reguliavimą. Nei vienas kalibruotojas negali pasigirti panašiomis galimybėmis. Šio kalibratoriaus ketvirtos kartos jutikliai aprūpinti dvigubos apsaugos filtrais, kurių dėka, tikslumas padidėjo 26 procentais.

Taigi, norėdami palengvinti savo darbą ir išgauti aukštesnės kokybės fotografijas, ištaisyti, apsvcietimo klaidas,  turime puikią galimybę  tai padaryti  naudodamo Spyder 4 Pro  įrangą.

Panašūs straipsniai

Daphne van de Velde paroda (Olandija)

Rugsėjo 8 d. (penktadienį) 17.30 val. „Prospekto“ galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius) atidaroma olandų menininkės Daphne van de Velde paroda „Apie mane

Lietuviškos fotografijos pristatymas Sopote

Rugsėjo 1 d. Sopote (Lenkija) prasidėjo devintą kartą organizuojamas šio miesto fotografijos festivalis. Šių metų festivalio programą vienijanti tema „Šaltinis“ – kaip