Sportui, renginiams ir gamtai „Sigma“ 150-600 mm

MazojiLietuva.lt

Renginiai, susitikimai, asmenybės, istorija.
Facebook
LinkedIn
El.paštas
Spausdinti

foto©V.Juraičio-_0300

Palyginti kompaktiško, bet didelio priartinimo teleobjektyvo ir telekonverterio, dar labiau padidinančio pirmojo priartinimą, tandemas užtikrina, kad „Sigma“ 150-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM Contemporary objektyvas ir „Sigma“ TC-1401 1,4x telekonvertavimo rinkinys yra tobulas pasirinkimas sporto, renginių ir gamtos fotografams.

Galingi teleobjektyvai visuomet fotografui  sukelia papildomų rūpesčių fotografuojant.Visų pirma būna sunkūs, gremėzdiški, reikalaujantys atitinkamų įgūdžių gaudant kadrą. Tai tarsi fotografavimas per žiūroną.

Tačiau būna atvejų, kai be tokio objektyvo neapsieisi. Tai sportas, gyvūnai. O fotografuojant renginį nebūtina landžioti prieš pat savo herojus, sakančius tostus ar besivaišinatčius už stalo ir juos erzinti savo buvimu. Kadras, pagautas iš toli, būna netikėtas ir išraiškingas.

Naujasis Sigma 150-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM Contemporary objektyvas fotografui  atveria naujas galimybes. Norisi pažymėti, kas  objektyvas turi greitesnę autofokusavimo ir vaizdis stabilizavimo sistemą ir yra pigesnis už kitų gamintojų panašių chrakteristikų objektyvus.
„Sigma“ 150-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM objektyvas turi nemažą teleobjektyvo židinio nuotolių pasirinkimą, o jo optinę sistemą sudaro vienas FLD elementas ir trys SLD elementai, kurie užtikrina aukštos kokybės vaizdą su mažiau chromatinių aberacijų ir spalvų atspindžių. Daugiasluoksnė danga leidžia sumažinti objektyvo atspindžius ir šviesos blyksnius, taip užtikrinant ryškesnį kontrastą ir spalvų tikslumą stipraus apšvietimo sąlygomis. Be optinių aspektų, būtina paminėti optinę stabilizavimo sistemą, apsaugančią nuotraukas nuo fotoaparato virpesių ir dėl jų atsirandančių vaizdo netikslumų. Ultragarsinis variklis užtikrina, kad fokusavimas atliekamas greitai ir tyliai, o dulkėms ir vandens purslams atspari konstrukcija leidžia fotografuoti atšiauresnio klimato sąlygomis.

Su objektyvu parduodama TC-1401 1,4x telekonvertavimo sistema prailgina 150-600 mm objektyvo židinio nuotolį iki 210-840 mm prarandant visai nedaug šviesos. Telekonvertavimo sistema suprojektuota taip, kad užtikrintų suderintą fotoaparato ir objektyvo veikimą, įskaitant autofokusavimo ir automatinio išlaikymo valdymą, o turimas vienas specialus žemos sklaidos (SLD) elementas optinėje sistemoje užtikrina objektyvo kokybę.

Panašūs straipsniai