Naujienos. Photokina 2016. OM-D E-M1 Mark II

MazojiLietuva.lt

Renginiai, susitikimai, asmenybės, istorija.
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
El.paštas
Share on print
Spausdinti

 

Naujoji karta garantuoja greitį ir mobilumą

Naujasis beveidrodinis OM-D E-M1 Mark II  su vaizdo stabilizavimu objektyve ir jutiklyje leidžia  be rūpesčių fotografuoti  esant ir prastam apšvietimui.

Naujasis OM-D E-M1 Mark II bus vienas geriausių kada nors sukurtų Olympus fotoaparatų. Norėdami užimti aiškią vietą tarp foto profesionalų, Olympus siūlo tam tikrus serviso paketus OM-D E-M1 Mark II savininkams, tai leis profesionaliems šiofotoaparato naudotojams fotografuoti bet kokiomis sąlygomis. OM-D E-M1 Mark II bus galimaįsigytirinkinyje.

Pagrindinės OM-D E-M1 Mark II savybės gali atrodyti lyg idealaus fotoaparato, apie kurį svajoja visi fotografai, pageidavimų sąrašas. Jis atitinka rimtų foto entuziastų poreikius bet kokiame fotografijosžanre, ar tai būtų gyvosios gamtos fotografija, kelionių dokumentika ar portretas. Serijinio fotografavimo režimas paremtas visiškai nauja, greita, kryžminio tipo, fazinių taškų autofokusavimo sistema, nauja AE kontrole ir dar greitesniu užrakto atsaku. Tyliuoju režimu, naudojant pastovų AF ir AE sekimą, OM-D E-M1 Mark II užfiksuoja 20.4-mln. vaizdo taškų RAW geriausiu rezultatu klasėje – 18 kadrų per sek.. Kai AF ir AE yra užrakinti, kadrų skaičius per sekundę pasiekia neįtikėtinus 60 kps. Pažangusis Pro Capture režimas faktiškai eliminuoja užrakto uždelsimą, kadangi dar prieš paspaudžiant užrakto mygtuką iki galo, padaro 14 kadrų seriją, taip  užtikrindamas, kad su OM-D E-M1 Mark II užfiksuosite netgi tuos kadrus, kuriuos kiti fotoaparatai praleidžia. Nuotraukų (ir 4K/C4K video) apdorojimu užsiima visiškai naujas TruePic VIII procesorius, 20-mln. vaizdo taškų  Live MOS jutiklis drauge su  5 ašių stabilizavimo sistema, kuri buvo patobulinta ir sukurta specialiai OM-D E-M1 Mark II bei M.ZUIKO PRO objektyvų serija, kuri šiuometu jau dengia visą židinionuotolį. ISO galimybės buvo patobulintos per vieną f žingsnį, o naujasis jutiklis ženkliaipagerino dinaminį diapazoną. Dar vienas  bruožas: kompaktiškas ir ergonomiškas dizainas, kuris leidžia fotografuoti su tokiais objektyvais kaip 300mm (600mm 35mm ekviv) 1:4.0 super-telefoto objektyvu be trikojo pagalbos.

 AF Etalonas

OM-D flagmano pirmtakas jau yra susilaukęs daugybės geriausių įvertinimų, o dabar naujasis OM-D E-M1 Mark II pakylėja OM-D seriją į patį pro fotoaparatų elitą, ir pagrindinė to priežąstis – naujoji ultra greita fokusavimo sistema. Pagrindinis komponentas – visiškai nauja, fazės aptikimo AF sistema, kurios pagrindas yra tikslumas, sekimo galimybės ir valdymas realiu laiku. Precizišką tikslumą garantuoja 121 kryžminio tipo AF taškas ir specialūs spartos algoritmai, kuriuos apdoroja naujasis TruePic VIII AF procesorius. Sekimui užtikrinti naudojamas specialus algoritmas, kurio pagalba užtikrinamas patikimas, pastovus fokusavimas, fotografuojant rekordine 18 kadrų per sek. sparta, tuo tarpu fotografuojant Pavienio AF režimu pasiekiamas neįtikėtinas 60 kadrų per sek. greitis.

Žaidimo taisykles keičiantis greitis

Keletas greito fotografavimo elementų, paversiančių serijinį fotografavimą su OM-D E-M1 Mark II žymiaipatogesniu ir paprastesniu užsiėmimu. EVF atsako laikas vos 6 ms ir kadrų dažnis 120 kps leis lengvai sekti ir fotografuoti greitai judančius objektus. C-AF režime OM-D E-M1 Mark II pasiekia 18 kps greitį, kuris išauga iki 60 kadrų per sek. S-AF režime. Naujasis Pro Capture režimas O-MD savininkams leis pamiršti kas yra užrakto uždelsimas, kuris kamuoja netgi ir profesionalius fotoaparatus, kadangi net iki 14 kadrų padaroma dar net nenuspaudus užrakto mygtuko iki galo. Taigi nebelieka galimybės praleisti to vienintelio kadro.

kortelių lizdas, vienas iš kurių yra suderinamas su UHS-II. Taip pat numatyti skirtingi duomenų įrašymobūdai kiekvienai kortelei, pvz RAW saugoma vienoje, JPEG kitoje kortelėje. Naujoji baterija tarnaus maždaug 40% ilgiau, tuo tarpu krovimo laikas tik maždaug dvi valandos, tai beveik dvigubai greičiau nei pirmtakas, taip pat baterijos įkrovoslygis yra rodomas LCD ekrane procentais. Daugiau baterijos detalių, tokių kaip baterijos būklė, galima sužinoti specialiame meniu skyriuje. Greitam duomenų perkėlimui OM-D E-M1 Mark II įdiegtaUSB3.0 Type-C jungtis.

Vaizdo kokybė

Bet kurio profesionalaus fotoaparato pagrindinis kokybės rodiklis yra be abejo vaizdo kokybė ir čianaujasis OM-D E-M1 Mark II nubrėžia naujas kokybės ribas tiek nuotraukose tiek video. Olympus sukūrė visiškai naują TruePic VIII vaizdo procesorių ir 20-Megapikselių Live MOS jutiklį specialiai šiam fotoaparatui. Bet kokiais matavimais, optinis potencialas yra stulbinantis. Išplėstų pikselių optinės savybės ir dviejų branduolių apdorojimas ženkliaiišplėtė dinaminį diapazoną. 50-Megapikselių High Res režimo nuotrauka savo potencialu gerokai pralenkia pilno kadro fotoaparatus, ryškumą užtikrina žymiojiOlympus 5 ašių stabilizavimo sistema, kuri buvo sukurta iš naujo išskirtinai OM-D E-M1 Mark II fotoaparatui ir dabar gali kompensuoti iki 6.5 ev žingsnio kai židinioatstumas yra 100mm (naudojant su M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 PRO objektyvu). Širevoliucinė stabilizavimo sistema idealiai tinka OM-D E-M1 Mark II video galimybėms išreikšti, ypatingai didele 4K raiška. Kino entuziastai apsidžiaugs ir 24p kadrų dažniu bei 237 Mbps bit srautu, kas reiškia, kad taip nufilmuotas vaizdas galės būti parodytas autentišku C4K formatu.

Fotoaparatas  sveria vos 326 gramus ir kainuos €449; arba €599.

Panašūs straipsniai