Naujiena

MazojiLietuva.lt

Renginiai, susitikimai, asmenybės, istorija.
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
El.paštas
Share on print
Spausdinti

NIKKORAF-S 70-200mm f/2,8E FL ED VR

Daug greitesnis, lengvesnis. Lankstesnis ir patogesnis valdyti. Taip galima pasakyti apie  naujausią  Nikon kompanijos sukurtą objektyvą  Nikkor 70-200 mm f/2.8E FL ED VR.

Tai iš esmės  patobulintas objektyvas, suteikiantis  daugiau galimybių fotografuojant sudėtingiausiomis sąlygomis. Pagerinta  AF autofukusavimo sistema su sekimo funkcija ir ekspozicijos kontrole suderinant su  SPORT režimu  užtikrina gerus serijinio  fotografavimo režultatus. Tai ypač svarbu fotografuiojant sportą ir ne tik tai. Įvykių, progininių vakarėlių fotografavimas, nenuspejamos apšvietimo sąlygos, – visa tai įveikiama naudojant naują objektyvą.

Objektyve – nauja  lešių konstrukcija, garantuoja gerą  vaizdo ryškumą visame kadre, o atspindžiai  panaikinami stiklo  paviršių  padengus nano kristaline danga. Objektyvas tvirtas ir  žymiai lengveswnis nei analogai, tai pasiekta naudojant fliuritinius  konstrukcijos elementus.

store.iamphotographer.eu/LT

 

Panašūs straipsniai

Daphne van de Velde paroda (Olandija)

Rugsėjo 8 d. (penktadienį) 17.30 val. „Prospekto“ galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius) atidaroma olandų menininkės Daphne van de Velde paroda „Apie mane

Lietuviškos fotografijos pristatymas Sopote

Rugsėjo 1 d. Sopote (Lenkija) prasidėjo devintą kartą organizuojamas šio miesto fotografijos festivalis. Šių metų festivalio programą vienijanti tema „Šaltinis“ – kaip