Naujas vaizdo filmų priedas pašalina nepageidaujamus atspindžius Irix Matte Box IQ

MazojiLietuva.lt

Renginiai, susitikimai, asmenybės, istorija.
Facebook
LinkedIn
El.paštas
Spausdinti

Irix Matte Box IQ –  sukurtas filmų kūrėjams ir vaizdo įrašų kūrėjams, kurie savo kadruose siekia geriausių įmanomų rezultatų. Tai leidžia Irix magnetinius MMS fil trus naudoti praktiškai su bet kokiu objektyvu, todėl kūrėjai gali lanksčiai pasirinkti įrankius.. Matte Box IQ taip pat yra nepaprastai naudinga priemonė, padedanti išlaikyti optimalų kontrastą ir aukštos kokybės filmuotą medžiagą.

pašalina nepageidaujamus atspindžius ir objektyvo blyksnius. Tai bus naudingiausia filmuojant sudėtingomis apšvietimo sąlygomis arba didelio apšvietimo intensyvumo erdvėse. Irix Matte Box IQ yra svarbus įrankis filmų kūrėjams, kurie siekia vizualinio tobulumo ir nuolat ieško naujų kūrybinių galimybių aukštesnės kokybės lygiu.

  • Itin lengva konstrukcija – 195 gramai

„Irix Matte Box IQ“ savaime montuojamas tiesiai ant bet kurio pramoninio standarto kino objektyvo, kurio priekinio skersmuo yra 95 mm, korpuso. Atskirai galima įsigyti papildomus 52–86 mm sriegio adapterius, kurie gali būti naudojami praktiškai su bet kokiu objektyvu. Nepriklausomai nuo to, ar naudojate plataus kampo ar teleobjektyvus, Irix Matte Box padės užfiksuoti puikų kadrą.

Irix Matte Box skersmens lankstumas

„Irix Matte Box IQ“ savaime montuojamas tiesiai ant bet kurio pramoninio standarto objektyvo, kurio priekinio skersmuo yra 95 mm, korpuso. Atskirai galima įsigyti papildomus 52–86 mm sriegio adapterius, kurie gali būti naudojami praktiškai su bet kokiu objektyvu. Nepriklausomai nuo to, ar naudojate plataus kampo ar teleobjektyvus, Irix Matte Box padės užfiksuoti puikų kadrą, kurį taip ilgai planavote.

Platus, platesnis, plačiausias

Jei jums patinka itin platūs kadrai, jums bus malonu žinoti, kad Matte Box IQ gali būti naudojamas su visais mėgstamais objektyvais, kurių židinio nuotolis yra 15 mm ir didesnis, net ir viso kadro fotoaparatuose. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori visiškai kūrybiškai valdyti savo plataus kampo filmuotą medžiagą.

Kaina

Mažmeninė kaina nustatyta 75 €.

Sužinokite daugiau apie produktą oficialioje Irix svetainėje.

Panašūs straipsniai

Aleksandras Ostašenkovas: Neįvardytas laikas

  2024 m. vasario 1 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) atidaroma fotomenininko Aleksandro Ostašenkovo paroda „Neįvardyto laiko