Fujifilm X-T2

MazojiLietuva.lt

Renginiai, susitikimai, asmenybės, istorija.
Facebook
LinkedIn
El.paštas
Spausdinti

Po to, kai 2011 metais „Fujifilm“ pristatė savo pirmąjį X serijos modelį, fotoaparato sistema smarkiai patobulėjo. X seriją jau sudaro 8 fotoaparatai su keičiamais objektyvais ir įspūdingas pasirinkimas iš 19 aukštos kokybės XF objektyvų – nėra net ko lyginti su pradine 3 objektyvų pasiūla, kai buvo išleistas X-Pro1. Šiandien X serijos flagmano karūną garbingai nešioja X-Pro2, tačiau panašu, kad didžiausio dėmesio tarp X serijos gerbėjų ir naudotojų sulaukė būtent fotoaparatas „Fujifilm X-T2“ .

Kitaip nei jo broliai,  siteminis CSC) fotoaparatsas.X-T2 labiau išlaiko tradicinio DSLR formą ir stilių.Ttodėl jis itin patinka DSLR naudotojams dėl grakščiai išlieto fotoaparato laikiklio, korpuso centre esančio elektroninio vaizdo ieškiklio ir klasikinio mygtukų bei ratukų rinkinio. Kadangi X-T1 modelis savo technologiją paveldėjo iš X-Pro1, tikėjomės, kad ir X-T2 perims kai kurias puikias X-Pro2 savybes ir funkcijas, kad būtų dar geresnis nei pirmasis „Fujifilm“ SLR formos modelis. Atėjo laikas sužinoti, ar jis vertas dėl jo kelto triukšmo.

Dizainas mažai kuo skiriasi nuo X-T1, tačiau jis gali pasigirti daugeliu įdomių atnaujinimų ir patobulinimų. Pažvelgę giliau, po jo tvirtu magnio lydinio korpusu rasite daug daugiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kaip prognozuota, X-T2 turi tokį patį 24,3 mln. vaizdo taškų „X-Trans CMOS III“ jutiklį ir „X-Processor Pro“ kaip ir X-Pro2 modelis. Ši kombinacija leidžia pasiekti ISO 200–12 800 jautrumo diapazoną (galima didinti iki ISO 100–51 200). Kitaip nei X-T1 modelis, kuris, deja, neleidžia įjungti RAW režimo naudojant ISO 100, 12 800 ar 25,600 jautrumą šviesai, X-T2 neišjungia RAW režimo, jei naudojate išplėstinius parametrus.

Be to, X-T2 gavo patobulintą grafinę vartotojo sąsają ir paveldėjo puikiuosius „Arcos“ nespalvoto simuliavimo režimus, kurie mums taip patiko X-Pro2 modelyje. Ir X-T2 fotoaparatas patobulėjo ne tik fotografavimo srityje. Jis yra pirmasis „Fuji“ X serijos modelis, kuri puikuojasi 4K UHD vaizdo įrašymo galimybe.

• 24,3 mln. vaizdo taškų APS-C X-Trans CMOS III jutiklis

• ISO 200–12 800 jautrumas šviesai (galima didinti iki  ISO 100–51 200)

• 325 taškų arba 91 taškų hibridinis autofokusavimas

• Iki 14 kadrų per sek. nepertraukiamo fotografavimo

• Dvi SD kortelių angos

• 4 K vaizdo įrašymas

Panašūs straipsniai

Aleksandras Ostašenkovas: Neįvardytas laikas

  2024 m. vasario 1 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) atidaroma fotomenininko Aleksandro Ostašenkovo paroda „Neįvardyto laiko