Fujifilm X-A3

MazojiLietuva.lt

Renginiai, susitikimai, asmenybės, istorija.
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
El.paštas
Share on print
Spausdinti

Gražuolė tarp coliukių.

FUJIFILM X-A3 modelyje dera naujasis 24,2 mln. vaizdo taškų APS-C jutiklis ir vaizdų apdorojimo variklis, kurių pagalba gaunamos išskirtinės „Fujifilm“ kokybės nuotraukos.

Kartu su pridedamu FUJINON objektyvu, kuris gali pasigirti aukščiausia vaizdo raiška, padedančia išgauti nepakartojamą vaizdų kokybę, galėsite užfiksuoti objekto tekstūrą, formą ir netgi aplinkos atmosferą. Fotoaparatas labiausiai išsiskiria gebėjimu atkurti odos spalvos tonus, todėl puikiai tinka fotografuojant žmones; o juk jų nuotraukos sudaro apie 40 % visų fotografuojamų objektų**. „Film Simulation“ funkcija turi 11 režimų, įskaitant naująjį „PRO Neg.Hi“ ir „PRO Neg.Std.“.

Naudojant kartu su pridedamu „XC16-50mmF3.5-5.6 OIS II“ objektyvu, šis fotoaparatas gali sufokusuoti objektą iš maždaug 7 cm atstumo nuo objektyvo priekio. Dėl to jo makrofokusavimo funkcija yra geriausia savo klasėje.

LCD monitoriuje, kurį galima pakreipti 180 laipsnių kampu, galima prieš nufotografuojant patikrinti kompoziciją ir pažiūrėti veido išraišką. Naudojant „Selfie“ režimą, užpakaliniame valdymo skydelyje esančiu komandų ratuku galima valdyti AF funkciją ir užraktą, kad fotografuoti būtų paprasčiau.

 

Panašūs straipsniai