FotoFoto: pirksiu fotokamerą, pirksiu objektyvą… (+video)

MazojiLietuva.lt

Renginiai, susitikimai, asmenybės, istorija.
Facebook
LinkedIn
El.paštas
Spausdinti

Turėdami išmanųjį telefoną šiandien kiekvienas esame ir fotografai, ir filmuotojai…

… bet ateina akimirka, kai fotografavimo troškimas tampa toks stiprus, kad  norisi geresnių ir dar geresnių fotografijos vaizdų,  ryškesnių,   didesnės raiškos, negu  gali telefonas pasiūlyti…

Ir tuomet pagalvojame apie fotoaparatą.

Internete šiuo metu fotoaparatų pasirinkimas yra ypač didelis. Tačiau tai matome ekrane. O gyvai?

Pačiupinėti fotoaparatą  rankomis, išbandyti, pasiklausti  patarimo – nėra nieko svarbesnio  pradedančiam fotografui  ir  filmuotojui – videografui.

Po naršymų internete   beveik kiekvienam fotomėgėjui  iškyla klausimas, kur  nueiti ir gyvai susipažinti su geidžiamu fotoaparatu, ar objektyvu.

Lietuvoje tokių vietų nėra daug.

Viena  tokių  – Foto Foto (www.fofofoto.lt) didžiausia fotoprekių parduotuvė  šalyje, turinti filialus Vilniuje  (Švitrigailos g. 11b, tel. 85 2394130) ir Kaune  Savanorių pr. 346 (PC ,,Savas”, tel. 8682 29047) .

Čia fototechnika eksponuojama vitrinose.

Ši įmonė prekiauja fototechnika ir fototechnikos priedais Canon, Nikon, Panasonic, Sony, Pentax, FujiFilm, Tamron, Jupio, Hoya ir daugybe kitų  prekių  ženklų.

Čia anksčiau nei kitose fotoprekių parduotuvėse  pasirodo  naujausi  gaminiai.

Pirkėjai  jau pastebėjo, kad tarptautinės korporacijos, konkuruodamos tarpusavyje, ,,žaidžia  kainomis”, nuolaidomis, akcijomis, kai  prekė atitinkamu laikotarpiu parduodama pigiau ir taip siekiama suaktyvinti prekybą..

Pavyzdžiui, kalbant konkrečiai, sulaukus nuolaidų  akcijos, vidutinės klasės fotoaparatą galima nusipirkti 200 eurais pigiau. Tą patyriau  ir  pats pirkdamas fotoaparatą  Sony a7 III.

Bet  dažnai atsitinka, kad  kitos parduotuvės fotoaparatų su paskelbtomis nuolaidų akcijomis   dar negavo, sandėlyje dar nėra. O  fotoprekybos  tinklas FotoFoto  jų  visuomet turi, nes  yra solidus  ir daugelį metų rinkoje   dirbantis   tarptautinių gamintojų partneris.

Tai patvirtino ir parduotuvės klientas  Augustinas, kurį  sutikau ir  užkalbinau FotoFoto parduotuvėje. Jis – iš profesijos finansininkas. Fotografijai skiria daug laiko ir, pastangų. Gali pasigirti, turys objektyvų, apie kokius net profesionalai nesvajoja.

Įvairūs klientai  šiandien domisi  fotografija: fotožurnalistai, fotomenininkai, videografai.  Imlūs  ir entuziastingi jaunuoliai, merginos, studijuojantys  fotografiją ir dizainą.

Kokių tik profesijų atstovai sužavėti fotografijos: medikai – odontologai, ekonomistai  ir garbingo amžiaus pensininkai, suradę gyvenime naują atgaivą ir pomėgį.

Bičiulis Augustinas dar sako, kad parduotuvėje sostinėje Švitrigailos gatvėje  jis  lankosi ne tik dėl to, kad  kažką nusipirktų.

-Užeinu pasidairyti, pačiupinėti naują techniką, išbandyti objektyvus. Man  svarbu susitikti su  bendraminčiais. Pasikalbi, pasidalini naujienomis, potyriais, ir kažką naujo sužinai.., – dalijasi mintimis Augustinas.

Išbandyti naują techniką galima ir vietoje. Tam tikslui salone stovi  manekenas, tarsi laukia fotografų.  Įmonės pardavėjai juokais jį vadina fotomodeliu SIMONA. (dėl visuotinės duomenų apsaugos, dabar ne kiekvienas  sutinka pozuoti nepažįstamam fotografui).

Dar vienas šios fotoparduotuvės  privalumas – patyrę, paslaugūs  draugiški pardavėjai. Tai  Kipras,  Darius, Monika, Kotryna  ir kiti jauni, žingeidūs fotografijos entuziastai. FotoFoto pardavėjai turi specialųjį  fotografijos išsilavinimą arba tęsia studijas fototechnologijų ir dizaino kolegijose. Būdami praktikuojantys fotografai ir videografai jie gali konsultuoti, patarti.

Taigi, ką čia dar pridursi… Kas dar neapsilankė  fotoparduotuvėse FotoFoto  Vilniuje ir Kaune, derėtų apsilankyti ir patiems įsitikinti.

Petras Raudonis

Dar vienas šios fotoparduotuvės  privalumas – patyrę, paslaugūs draugiški pardavėjai. Tai Kipras, Darius, Monika, Kotryna ir kiti jauni, žingeidūs fotografijos entuziastai

Fotografuodamas manekeną SIMONĄ, gali pasižiūrėti,  kokia objektyvo raiška, kokios detalės šešėliuose…

FotoFoto salone didžiausias fotoprekių pasirinkimas

Šalia parduotuvės FotoFoto visuomet būna vietos parkuoti automobilį

Panašūs straipsniai

Aleksandras Ostašenkovas: Neįvardytas laikas

  2024 m. vasario 1 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) atidaroma fotomenininko Aleksandro Ostašenkovo paroda „Neįvardyto laiko