Festivalis-konkursas Taline „ESU fotografas“

MazojiLietuva.lt

Renginiai, susitikimai, asmenybės, istorija.
Facebook
LinkedIn
El.paštas
Spausdinti

Įvyko  dar vienas Baltijos šalių vestuvių, portretų ir kraštovaizdžio nuotraukų konkursas. Paskelbtos geriausios vestuvių, portretų ir kraštovaizdžio kategorijų nuotraukos.

Lietuvės fotografės Dovilės Dagienės nuotrauka „Prie upės“ buvo išrinkta geriausia metų vestuvių nuotrauka.

Geriausios portretų nuotraukos titulas taip pat atiteko Lietuvai ir nugalėtojui Vadimui Fasij už nuotrauką „Priešinga tikrovė“.

Pagrindinis kraštovaizdžio nuotraukų kategorijos prizas atiteko estui Kalmer Lehepuu už nuotrauką „Skrisk, paukšti, skrisk“.

Nors dauguma apdovanojimus pelniusių fotografų atvyko iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos, bet buvo įvertintos ir nuotraukos iš Italijos, Norvegijos, Suomijos bei Danijos. Iš viso konkursui pristatyta 314 fotografų 1504 nuotraukos iš 19 šalių. Tolimiausios šalys – Brazilija ir Australija. Be Baltijos šalių, nuotraukos buvo pristatytos ir iš Suomijos, Švedijos, Anglijos, Graikijos, Vokietijos, Slovakijos, Šveicarijos, JAV, Baltarusijos ir Rusijos.

Festivalio metu buvo galima pasiklausyti pasaulinio garso fotografų Joe McNally,  Roberto Valenzuela ir vienų geriausių kraštovaizdžio fotografų Staffan Widstrandi, Roy Mangersnersi bei Jari Peltomäki paskaitų. Taip pat buvo galimybė dalyvauti Staffan Widstrandi, Joe McNally ir Roberto Valenzuela rengtuose seminaruose.

Pagrindinius konkurso prizus – fotografavimo įrangos rinkinius – įsteigė kompanija Nikon.

Festivalio metu dalyviai galėjo susipažinti su Nikon, Profoto, Enelope ir HP produktais bei paslaugomis.

Turint omeny, kad Estijoje  yra susibūrię daugiausia šios festivalio idėjos šalininkų ir organizuotojų, galimas dalykas, ka sir kitais metais  renginys įvyks Taline, – kalbėjo Nikon atstovas Baltijos šalyse Rene Mitt.

Daugiau apie šio svarbaus konkurso rezuktatus ir tolesnes  rengimo perspektyvas skaitykite festivalio tinklapyje: festival.iamphotographer.eu.Taip pat Naudinga užsiregistruoti ir apsilankyti Nikon  kompanijos tinklapyjewww.nikon.lt  ir nuolat gauti naujausią informaciją.

VYZDYS_2013_1

Panašūs straipsniai

Aleksandro Macijausko fotoparoda ,,Gyventi”

Birželio 19 d. 17.30 val. „Prospekto” galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius) atidaroma Aleksandro Macijausko personalinė paroda „Gyventi”. Parodoje eksponuojami kūriniai yra iš ciklo „Veterinarijos