Naudingi filtrai filmuojant dronu

MazojiLietuva.lt

Renginiai, susitikimai, asmenybės, istorija.
Facebook
LinkedIn
El.paštas
Spausdinti

 

Panaudojus filtrus, kuriuos galima įsigyti įmonėje ,,Promaksa” (el. p.: deals@promaksa.lt),

galime gauti žymiai aukštesnės kokybės vaizdus.Tai esminiai dalykai, kuriuos verta žinoti apie ND/PL filtrus dronams, norint išgauti aukščiausios kokybės nuotraukas ir video.
O taip pat laiško apačioje prisegu specialų kodą su nuolaida, jei artimu metu ketinate įsigyti filtrus.

Štai nuoroda į trumpą mūsų video palyginimą, kaip nufilmuoti vaizdai atrodo be filtro ir su juo. Abu video yra be papildomų korekcijų.
Atkreipkite dėmesį į spalvas, poliarizacijos efektą, vaizdo aštrumą judesyje „Motion Blur”:

www.youtube.com

DJI Mini 3 Pro dronas su PolarPro ND32/PL+VIVID filtru // Promaksa

Nufilmavome palyginimą, kaip skiriasi vaizdai skraidant be filtro ir su PolarPro VIVID Collection ND32/PL filtru. Atkreipkite dėmesį į spalvas, poliarizacijo…

🔗 https://www.youtube.com/watch?v=DZSwYUGp0n0

 

 

PolarPro Filters yra amerikiečių gamintojas dirbantis nuo 2011 m. ir kuriantis aukščiausios kokybės kvarcinius filtrus profesionalams. Specializuojasi į filtrus dronams, GoPro kameroms ir fotoaparatų objektyvams.

Žemiau pateikiu informaciją apie pagrindinius filtrų sluoksnius.

 1. ND – Neutral Density – neutraliai tamsinantys filtrai:
 • ND filtrai reikalingi esant esant ryškiam apšvietimui ir norint normalizuoti kameros užrakto greitį „Shutter Speed”.
  Jei be filtro jis gali būti pvz. 1/4000 s., tai su ND32 gali normalizuotis iki 1/80 s.
  Tad jei filmuojate 25 fps – „auksinė taisyklė”, suteikianti profesionalų Cinematic vaizdą, yra užraktą išlaikant arti 1/50 s.
 • Filmuojant judesyje teisingas „Shutter Speed” eliminuoja vaizdo kapojimą ir suteikia judesio minkštumą („Motion Blur”).
 • ND8/ND16/ND32 – kuo didesnis skaičius – tuo stipresnis tamsinimas (atitinka fotografijoje 3 / 4 / 5 „F-Stop’us”).
 • ND filtrai neveltui komplektuojami rinkiniais – nes geriausia filtrą parinkti pagal tuo metu esamas filmavimo sąlygas.
 • ND filtrai praverčia tiek vasarą, tiek žiemą – visuomet kai yra daug saulės.
 • VND – Variable ND filtras – t.y. vienas filtras atstojantis 3 arba 4 ND filtrus viename. Tamsinimas kinta reguliuojant žiedelio pasukimą.
 • „Shutter” kolekcijos filtrai turi tik ND sluoksnį ir yra tinkami visiškiems profesionalams, kurie visas „Color Correction” ir „Color Grade” procedūras atlieka patys.
 1. PL / CP – filtrai su poliarizacijos sluoksniu:
 • Poliarizuoti filtrai nuima atspindžius nuo stiklų, stogo, automobilių, vandens paviršiaus – vanduo tampa arba permatomas arba kaip tik gilesnis. Filmuojant dangų – jis taip pat įgauna gylio.
 • Poliarizuoti filtrai turi pasukamą žiedelį. Jis nustato poliarizacijos kryptį – tad norint išgauti didžiausią efektą reikia sureguliuoti filtrą nukreipus kamerą į objektą, arba bendriems vaizdams – nukreipus kamerą į dangų 90 laipsnių kampu nuo saulės krypties – tuomet dangus bus tamsiausias.
 1. VIVID sluoksnis:
 • PolarPro VIVID sluoksnį turintys filtrai šiek tiek pasodrina žalią, mėlyną spalvas, pagyvina vaizdą, kadrams suteikia šiek tiek šiltesnio tono.
 1. PolarPro gamoje yra ir FX – specialiųjų efektų filtrai:
 • Blue Morphic / Gold Morphic / Silver Morphic filtrai – specialus kinematografinis šviesos šaltinių efektas.
 • Mist filtras – kaip išduoda pats filtro pavadinimas – filtro švelni migla suteikia vaizdui minkštumo, panaikinamas tą pernelyg užaštrintą šiuolaikinių kamerų sensorių efektą. Objektai tampa minkšti, sušvelninama oda, na o gamtos vaizdai it apgaubiami rūku.

Jei nuspręstumėte kažkuriuos PolarPro filtrus išsirinkti ir įsigyti, būtinai pasinaudokite nuolaidos kodu: POLAR0831
Šis kodas suteikia 8% nuolaidą ir galioja iki 2023 m. rugpjūčio 31 d.

ND filtrai reikalingi bet kuriuo sezonu jei yra giedra diena ir šviečia intensyvi saulė, nesvarbu ar vasara, ar žiema. O visi kiti filtrai gali būti naudojami bet kada, esant norui išgauti norimą efektą.

Visus filtrus galite rasti ir įsigyti mūsų parduotuvėje:

https://www.promaksa.lt/kiti-gamintojai/PolarPro/

Panašūs straipsniai

Aleksandras Ostašenkovas: Neįvardytas laikas

  2024 m. vasario 1 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) atidaroma fotomenininko Aleksandro Ostašenkovo paroda „Neįvardyto laiko